Klub nadal współpracować z szeroką gamą zwolenników dotyczące cen i inicjatyw poprzez regularne fora wentylatorów biletowych”, czytamy w oświadczeniu Liverpoolu.

Solskjaer jest pedantem do tradycji, na przykład poprzez ponowne wprowadzenie klubowe stroje. Przejście z powrotem do tradycyjnych dni systemie agresywne 4-4-2 może być następny. Z naturalnych strajkujących Anthony Martial i Marcus Rashford stanie zamienić na lewo, Wandsworth-rodzimy mogli szaleć w dół prawo na Old Trafford do zabawy.

Liverpool potwierdzili oni zamrozić wszystkie ceny sezonu i ogólnie biletów wstępu na czwarty sezon z rzędu. Decyzja przychodzi po uporczywej presji ze strony grup kibiców i toczących się rozmów na sprawiedliwszy struktury cen w Premier League. 1 fani Liverpoolu nie będą płacić więcej za bilety na następny termin Manchester United, Arsenal i Tottenham będzie również utrzymać ceny biletów sezon samo dla kampanii 2019/20.

Liverpool ogłosił rekordowe zyski brutto £ 125million w stosunku do poprzedniego roku obrotowego i oferty telewizji nadal przynosić więcej bogactwa do gry. The Reds byli chętni, by uniknąć podwyżki cen biletów w następstwie masowych walk-out na Anfield w lutym 2016 roku w proteście przeciwko kontrowersyjnych planów cenowych czołowych. Pokračovať v čítaní „Klub nadal współpracować z szeroką gamą zwolenników dotyczące cen i inicjatyw poprzez regularne fora wentylatorów biletowych”, czytamy w oświadczeniu Liverpoolu.“